Agnieszka Jałocha

Nauczyciel

Lubię zwiedzać, odkrywać piękne miejsca w Polsce, szczególnie te o walorach przyrodniczych.
Jestem osobą ciepłą, życzliwą i kreatywną. Pracuję z Dziećmi od wielu lat i nadal sprawia mi to przyjemność. Pracowałam w szkole, w świetlicy środowiskowej ale to praca z Przedszkolakami daje mi najwięcej satysfakcji. Najbardziej motywuje mnie ich dziecięca radość, szczerość i zachwyt światem.

Lubię poszukiwać nowych metod, pomysłów na uatrakcyjnienie zajęć tak by sprawiały Dzieciom radość. W pracy skupiam się na wszechstronnym rozwoju Dzieci, poszerzając ich predyspozycje i zdolności. Największym sukcesem jest dla mnie obserwowanie zmian i postępów, jakie Dzieci czynią każdego dnia. Największą nagrodą jest uśmiech Dziecka i radość z odkrywania świata.

Ukończyłam następujące szkolenia i kursy:

• „Terapia ręki” Pro Centrum
  • „Smykomultisensoryka”
  • „Terapia, zabawa oraz nauka czyli rozwijanie myślenia matematycznego metodą „Numicon”, kurs I stopnia
  • „Glottodydaktyka”, kurs I stopnia
  • „Sensoplastyka”, trener I stopnia
  • „Bajkoterapia”
  • „Zaburzenia przetwarzania słuchowego: diagnoza i terapia”, szkolenie
  • „Trudne zachowania Dzieci z ASD. Strategie radzenia sobie w trudnych sytuacjach”
  • „Efektywne środowisko edukacyjne, wychowawcze i terapeutyczne dla dziecka z ADHD w przedszkolu”.