O Nas

Przedszkole Casper w Lubartowie powstało z potrzeby stworzenia Dzieciom bezpiecznego miejsca, w którym będą mogły w przyjaznej atmosferze rozwijać się oraz bawić nowymi, kolorowymi zabawkami. Nasz budynek znajdujący się przy ul. Cicha 6 spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny. Bezpośrednie otoczenie przedszkola tworzy nowoczesny, a zarazem bezpieczny plac zabaw. Na piętrze budynku znajduje się żłobek oraz sala grupy 3-latków. Na parterze natomiast posiadamy sale przedszkolne dla Dzieci 4-6 lat oraz zaplecze przedszkolne. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z „Casprem”.

1. Bogata oferta

W naszym przedszkolu nigdy nie gości nuda. Nasza kreatywna kadra urozmaica Dzieciom czas zajęciami umuzykalniającymi i tanecznymi, nauką języka angielskiego, spotkaniami z ciekawymi gośćmi, niezapomnianymi wycieczkami, a przede wszystkim wyjątkowymi zajęciami codziennymi. Rodzice bardzo cenią sobie zajęcia z psychologiem, zajęcia logopedyczne, zajęcia z piłkami oraz karate. Kładziemy również nacisk na aktywność na świeżym powietrzu. Możemy pochwalić się stałym wdrażaniem innowacyjnych, kreatywnych sposobów nauczania, np. „Kocham przedszkole”, czy „Edukacja przez ruch”.

2. Doskonałe warunki do rozwoju

Świetne warunki lokalowe, a także wykształcona kadra składają się na ciepłą atmosferę naszego przedszkola, gdzie Dzieci rozwijają się bez stresu i presji. Kształtujemy u swoich podopiecznych nowe umiejętności wykorzystując nowoczesne zabawy. Zachęcamy Dzieci do samodzielności, dbania o zdrowie, higienę oraz wspieramy w nabywaniu nowej wiedzy.

3. Doświadczona kadra

Przedszkole Casper zatrudnia wyłącznie specjalistów o wysokich kwalifikacjach. Wiemy, że nasi pracownicy posiadają wiele umiejętności, a także stale się rozwijają. Dzięki temu zapewniamy podopiecznym dużą różnorodność zajęć. W naszym zespole pracują między innymi instruktorzy tańca, karate, muzykoterapii, a także logopeda, lektor języka angielskiego i psycholog.

4. Adaptacja

Kwestię adaptacji przyszłych „Casperków” traktujemy jako sprawę najwyższej wagi. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy długofalowy program adaptacyjny: przedpołudniowe zajęcia, podczas których zapoznajemy je z przedszkolem, kadrą, a przede wszystkim rówieśnikami. Dobre samopoczucie naszych nowych podopiecznych jest dla nas priorytetem. Zajęcia adaptacyjne pozwalają na budowanie poczucia bezpieczeństwa, a także ułatwiają rozstanie się z rodzicami. Dokładamy wszelkich starań, aby adaptacja przebiegła łagodnie.

5. Uczymy poprzez zabawę

Programy wykorzystywane przez kadrę „Caspra” są skonstruowane tak, aby Dzieci w sposób naturalny zainteresowały się daną aktywnością. Nie zmuszamy do nauki, my inspirujemy Dzieci! Cenimy sobie ruch oraz aktywność, i takie są też nasze codzienne zajęcia – pełne energii i odkrywcze. W naszym przedszkolu Państwa Dzieci rozwiną umiejętności: językowe, plastyczne, muzyczne, matematyczne, a także sprawność ruchową. Pomagamy odnajdywać i rozwijać zainteresowania Dzieci, dzięki czemu czas spędzony w naszym przedszkolu kojarzy się dzieciom z frajdą.

6. Kalendarium wydarzeń

Od samego początku istnienia naszego przedszkola organizujemy ciekawe wydarzenia, wzbudzające ekscytację wśród najmłodszych, a zachwyt wśród Rodziców. Urządzamy imprezy integrujące zarówno Dzieci, jak i Rodziców. Od 2018 proponujemy Państwu stałe kalendarium wydarzeń, gdzie znajdziecie Państwo informacje o zbliżających się imprezach. Zapewniamy, że w naszym przedszkolu będzie ono wypełnione po brzegi.