O Nas

Przedszkole Casper w Lubartowie powstało z potrzeby stworzenia Dzieciom bezpiecznego miejsca, w którym będą mogły w przyjaznej atmosferze rozwijać się oraz bawić nowymi, kolorowymi zabawkami. Nasz budynek znajdujący się przy ul. Cicha 6 spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny. Bezpośrednie otoczenie przedszkola tworzy nowoczesny, a zarazem bezpieczny plac zabaw. Na piętrze budynku znajduje się żłobek oraz sala grupy 3-latków. Na parterze natomiast posiadamy sale przedszkolne dla Dzieci 4-6 lat oraz zaplecze przedszkolne. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z „Casprem”.

1. Bogata oferta

W naszym przedszkolu nigdy nie gości nuda. Nasza kreatywna kadra urozmaica Dzieciom czas zajęciami umuzykalniającymi i tanecznymi, nauką języka angielskiego, spotkaniami z ciekawymi gośćmi, niezapomnianymi wycieczkami, a przede wszystkim wyjątkowymi zajęciami codziennymi. Rodzice bardzo cenią sobie zajęcia z psychologiem, zajęcia logopedyczne, zajęcia z piłkami oraz karate. Kładziemy również nacisk na aktywność na świeżym powietrzu. Możemy pochwalić się stałym wdrażaniem innowacyjnych, kreatywnych sposobów nauczania.

2. Doskonałe warunki do rozwoju

Świetne warunki lokalowe, a także wykształcona kadra składają się na ciepłą atmosferę naszego przedszkola, gdzie Dzieci rozwijają się bez stresu i presji. Kształtujemy u swoich podopiecznych nowe umiejętności wykorzystując nowoczesne zabawy. Zachęcamy Dzieci do samodzielności, dbania o zdrowie, higienę oraz wspieramy w nabywaniu nowej wiedzy.

3. Doświadczona kadra

Przedszkole Casper zatrudnia wyłącznie specjalistów o wysokich kwalifikacjach. Wiemy, że nasi pracownicy posiadają wiele umiejętności, a także stale się rozwijają. Dzięki temu zapewniamy podopiecznym dużą różnorodność zajęć. W naszym zespole pracują między innymi instruktorzy tańca, karate, muzykoterapii, a także logopeda, lektor języka angielskiego i psycholog.

4. Adaptacja

Kwestię adaptacji przyszłych „Casperków” traktujemy jako sprawę najwyższej wagi. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy długofalowy program adaptacyjny: przedpołudniowe zajęcia, podczas których zapoznajemy je z przedszkolem, kadrą, a przede wszystkim rówieśnikami. Dobre samopoczucie naszych nowych podopiecznych jest dla nas priorytetem. Zajęcia adaptacyjne pozwalają na budowanie poczucia bezpieczeństwa, a także ułatwiają rozstanie się z rodzicami. Dokładamy wszelkich starań, aby adaptacja przebiegła łagodnie.

5. Uczymy poprzez zabawę

Programy wykorzystywane przez kadrę „Caspra” są skonstruowane tak, aby Dzieci w sposób naturalny zainteresowały się daną aktywnością. Nie zmuszamy do nauki, my inspirujemy Dzieci! Cenimy sobie ruch oraz aktywność, i takie są też nasze codzienne zajęcia – pełne energii i odkrywcze. W naszym przedszkolu Państwa Dzieci rozwiną umiejętności: językowe, plastyczne, muzyczne, matematyczne, a także sprawność ruchową. Pomagamy odnajdywać i rozwijać zainteresowania Dzieci, dzięki czemu czas spędzony w naszym przedszkolu kojarzy się dzieciom z frajdą.

6. Kalendarium wydarzeń

Od samego początku istnienia naszego przedszkola organizujemy ciekawe wydarzenia, wzbudzające ekscytację wśród najmłodszych, a zachwyt wśród Rodziców. Urządzamy imprezy integrujące zarówno Dzieci, jak i Rodziców. Od 2018 proponujemy Państwu stałe kalendarium wydarzeń, gdzie znajdziecie Państwo informacje o zbliżających się imprezach. Zapewniamy, że w naszym przedszkolu będzie ono wypełnione po brzegi.