10 lat Casperka – rozwój

Nasze urodziny 😉

Przedszkole „Casper” w Lubartowie obchodziło w tym roku 10-lecie. Uroczystość z tej okazji odbyła się 7 czerwca w Firleju w ośrodku „Wodnik”. Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele Urzędu Miasta Lubartowa: Naczelnik Oświaty Urzędu Miasta w Lubartowie Stanisław Jednous oraz radny Urzędu Miasta Jacek Bednarski, byli nauczyciele przedszkola, przyjaciele przedszkola, rodzice oraz dzieci. Dyrektor przedszkola, pani Kamila Skrzypczyńska, po powitaniu zaproszonych gości podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do działań dla dobra dzieci, za współpracę, zaangażowanie i poświęcenie na rzecz tworzenia niepowtarzalnego klimatu „Caspra”.

Następnym punktem uroczystości był niezapomniany występ artystyczny wszystkich przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały hymn przedszkola, wykonały piosenkę „Mamo, Tato”, a dzieci z grupy zerówkowej wykonały ludowy taniec i przyśpiewkę „Hej Bystra Woda”. Występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami, zaś same przedszkolaki otrzymały słodki podarunek w postaci pysznego jubileuszowego tortu.

Po części oficjalnej wszyscy przenieśli się na zielone tereny ośrodka, gdzie zaczęła zabawa przy muzyce, grillowanych smakołykach, cukrowej wacie oraz popcornie. Na dzieci czekały dmuchańce przygotowane przez zaprzyjaźnioną firmę „Majeczka”, malowanie twarzy oraz loteria fantowa, w której do wygrania były pamiątkowe drobiazgi.

To piątkowe popołudnie będziemy wspominać długo. Tego dnia dopisała nam najlepsza pogoda, wszyscy mieli dla siebie czas, rodzice dla dzieci, dzieci dla rodziców.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszym jubileuszu. W naszych sercach pozostanie szczególnym wydarzeniem.

Dyrekcja i pracownicy przedszkola “Casper” w Lubartowie

Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wszyscy Sympatycy Przedszkola CASPER ….

Mamy zaszczyt oddać w Państwa ręce Biuletyn wydany z okazji obchodów 10-lecia Naszego Przedszkola. Zawarliśmy w nim kilka wspomnień, wierszy oraz informacji, którymi chcielibyśmy się z Państwem podzielić.

Nasze Przedszkole mieści się przy ul. Cichej 6 w Lubartowie 😉

Funkcjonujemy w budynku należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej, z którą ściśle współpracujemy. Jest to spokojna okolica, pełna zielonych zaułków oraz odnowionych alejek spacerowych 😉

Przedszkole CASPER to nie tylko nowy budynek, ale przede wszystkim wykwalifikowana kadra, która stale podnosi swoje kompetencje. Organizujemy też szereg zajęć dodatkowych, które mają na celu rozwijanie uzdolnień Dzieci, ich pasji, szukanie talentów jednocześnie gwarantujących bezpieczeństwo, m.in.: zajęcia z piłką, tańce, zajęcia taneczne, karate. Przedszkole jest otwarte na potrzeby Dzieci i Rodziców. Każdego dnia, od wczesnych godzin porannych – 6.30, witamy Casperków i jesteśmy do dyspozycji, aż do godziny 17.30.

Przedszkole Prywatne CASPER istnieje od 10 lat, i pomimo zmian jakie przynosiły kolejne lata staramy się zawsze być wierni swoim głównym założeniom: najważniejsze jest DZIECKO. Wszechstronny rozwój naszych wychowanków stanowi podstawę codziennych zajęć i zabaw. Staramy się, by każdy Przedszkolak czuł się w naszej placówce jak w domu. Casper to bezpieczna, domowa atmosfera, budująca przyjaźnie, trwałe wspomnienia, a nade wszystko gwarantująca rozwój Dzieci.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i przez te lata powierzyli nam swoje Dzieci. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zawsze miło wspominać czasy spędzone w naszym Przedszkolu. Przed nami kolejne lata i kolejne pokolenia CASPERKÓW …

Zapraszamy do Nas wszystkie chętne Dzieci i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by czas spędzony w Przedszkolu CASPER nie był czasem straconym.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne 😉

Kliknij by otworzyć plik z rocznicowym Biuletynem Casperka 😉

Wszyscy obserwujemy szybkie przemiany cywilizacyjne w obecnych czasach. Także nam wyznaczają one nowe zadania i wyzwania. Chcemy, aby w naszym przedszkolu Dzieci dorastały, uczyły się i bawiły w nowoczesny sposób, wykorzystując to tego również nowoczesne technologie. Dlatego też w naszych salach zamontowane są dwa stałe rzutniki, a w zasobach przedszkola znajdują się nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne oraz przenośny projektor – wszystko po to, aby pozytywnie ukształtować wśród małych Casperków postawę do mediów, a także wspomóc nauczycieli w prowadzeniu innowacyjnych zajęć.

… mamy też magiczny dywan 😉