Klaudia Syta

Nauczyciel wspierający

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 2016 roku uzyskałam tytuł licencjata z Pedagogiki (specjalność: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna). W roku 2018 uzyskałam tytuł magistra z Pedagogiki (specjalność: Pedagogika Marii Montessori i zarządzanie oświatą). Będąc na studiach magisterskich równocześnie studiowałam Pedagogikę specjalną (specjalność: Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) i wczesna edukacja), z której uzyskałam tytuł licencjata w 2019 roku.

Jestem wesołą, pogodną, otwartą na świat i ludzi osobą :-). Zawód, który wykonuję jest moją pasją. Lubię Dzieci i praca z nimi sprawia mi satysfakcję. Każdy mały sukces Dziecka staje się moim sukcesem. W pracy zawodowej kieruje się jednym z moich ulubionych cytatów: “Nie można zmusić ziarna do rozwoju i kiełkowania, można jedynie stworzyć warunki zezwalające na to, aby ziarno rozwinęło wszystkie tkwiące w nim możliwości” – Carl Rogers.

Prywatnie jestem zwolenniczką zdrowego trybu życia oraz zdrowego żywienia. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych ludzi, tradycji i kultur. Jestem wielką miłośniczką kotów (zwłaszcza rasy brytyjskiej) i książek.