2 Placówki w Lubartowie ;)

Kochani Rodzice,

na wstępie chciałabym zapewnić, że w trosce o Dzieci, Rodziców i Kadrę, ale także o DZIADKÓW NASZYCH Wychowanków wprowadziliśmy szereg procedur mających zmaksymalizować bezpieczeństwo. Nazwaliśmy je “Parasolkami Bezpieczeństwa”. Więcej o bezpieczeństwie w czasach epidemii możecie Państwo przeczytać tutaj > https://lubartow.przedszkolecasper.eu/parasolki-bezpieczenstwa/

Casper to dwie placówki niepubliczne w Lubartowie. Do naszego Żłobka – ul. Reja 14, przyjmujemy Dzieci od 14 miesiąca, a starsze od 2 do 6 latek zapraszamy do Casperka przy ulicy Cichej 6 (tutaj też mamy grupę żłobkową). Nie pobieramy żadnych opłat od Rodziców Dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, a ich pociechy mogą uczęszczać do każdej z wymienionych placówek.

Casperek – ul. Reja 14

Żłobek przy ul. Reja jest miejscem pełnym bezpieczeństwa, miłości i wsparcia. Poważnie traktujemy okres adaptacji, dlatego cały proces „przyzwyczajania się” do placówki zaczynamy przed oficjalnym rozpoczęciem roku szkolnego, w czasie bezpłatnych zajęć adaptacyjnych. Zwracamy baczną uwagę na niepokojące sygnały w okresie adaptacji i skupiamy się na budowaniu pozytywnych emocji związanych z przedszkolem. Wierzymy, że wspólnymi siłami Dziecko stanie się czynnym uczestnikiem życia społecznego w grupie.

Casperek – ul. Cicha 6

Zdaniem Rodziców do szkoły podstawowej przygotowujemy najlepiej w regionie. Dysponujemy dwoma poziomami sal w budynku i wieloma pomieszczeniami, gdzie Casperki mają swoją powierzchnię do zabawy i nauki.

Otrzymaliśmy dotację na rozwój Casperka w Lubartowie. Zakupiliśmy nowe mebelki, zabawki dydaktyczne, pomoce umuzykalniająco-rytmiczne, magiczny dywan do interakcji, sprzęt audiowizualny – komputery, rzutniki i projektory, zmodernizujemy pomieszczenia i plac zabaw. Już nabyliśmy nowoczesny sprzęt multimedialny SMART FLOOR, czyli interaktywny dywan. Jest cudownie.

Casperki jako jedyne placówki edukacyjne w Lubartowie przystąpiły do Programu Czyste Przedszkole, Czysty Żłobek. Wraz ze specjalistami akcji dbamy o czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach, gdzie przebywają Państwa Dzieci.

Przedszkole i Żłobki „Casper” to miejsce, gdzie Dzieci rozwijają swoją kreatywność twórczą, zainteresowania oraz talenty.

Z wyrazami szacunku,
Kamila Skrzypczyńska – dyrektorka placówek Casper