Krótko o Casperku w Lubartowie ;)

Kochani Rodzice,

na wstępie chciałabym zapewnić, że w trosce o Dzieci, Rodziców i Kadrę, ale także o DZIADKÓW NASZYCH 💙 Wychowanków wprowadziliśmy szereg procedur mających zmaksymalizować bezpieczeństwo. Nazwaliśmy je “Parasolkami Bezpieczeństwa”. ☂️ Więcej o bezpieczeństwie w czasach epidemii możecie Państwo przeczytać tutaj > https://lubartow.przedszkolecasper.eu/parasolki-bezpieczenstwa/

Casper to jedna z największych placówek niepublicznych w Lubartowie. Zapraszam do dwóch grup żłobkowych, ale też do zerówki 😉. Przyjmujemy Dzieci w wieku od 15 miesięcy (Dzieci stabilnie chodzące) do 6 latek.

Zdaniem Rodziców do szkoły podstawowej przygotowujemy najlepiej w regionie 👍👑. Dysponujemy dwoma poziomami sal w budynku i wieloma pomieszczeniami, gdzie Casperki mają swoją powierzchnię do zabawy i nauki. 🏘🏨🌞

Mając Państwa uwagę śpieszę z informacją, że otrzymaliśmy dotację 💰 na rozwój Casperka w Lubartowie. Zakupiliśmy nowe mebelki, zabawki dydaktyczne, pomoce umuzykalniająco-rytmiczne, magiczny dywan do interakcji 🤩, sprzęt audiowizualny – komputery, rzutniki i projektory, zmodernizujemy pomieszczenia i plac zabaw. Już nabyliśmy nowoczesny sprzęt multimedialny SMART FLOOR, czyli interaktywny dywan. Jest cudownie.

Placówka działa od ponad 10 lat, posiada swoje oddziały również w Firleju oraz Łęcznej, gdzie mieści się jedno z większych przedszkoli integracyjnych. Casperek w Lubartowie znajduje się w spokojnej okolicy, wśród osiedlowych alejek. Zajmujemy część budynku Spółdzielni Mieszkaniowej, co umożliwia korzystanie z zasobów spółdzielni, mamy na myśli m.in. dużą salę widowiskową do występów Dzieci 🎭. Casperek posiada wykwalifikowaną kardę pedagogiczną 🎓🎓✒️, która stale podnosi swoje kompetencje i umiejętności. 📜🖋👩‍🎓 Sympatyczny personel zapewnia Dzieciom opiekę oraz domową atmosferę.

Dzieci korzystają z szeregu zajęć w CENIE CZESNEGO: tańców, 🎼🎹🎤 rytmiki, nauki języka angielskiego 🇺🇸 🇬🇧. W ramach zajęć projektowych organizowane są zajęcia ruchowe, muzykoterapia z arteterapią, animaloterapia (zajęcia ze zwierzątkami) 🐈🐕. Do dyspozycji Casperków i ich Rodziców stale pozostaje logopeda oraz psycholog.

W Casperku można smacznie zjeść z naszej stołówki. Realizujemy autorskie programy stworzone przez Panie nauczycielki (również W CENIE CZESNEGO): „Ekologia z Casperkiem”; 🧠 🧮 „Casperkowa Matematyka”; 🥦🥑🍲🍜🍝 „Zajęcia kulinarne”; 🎪🚌 🎡„Poznaj Świat z Casperkiem” – program dla grupy żłobkowej; 🗣 „Casperki mówią ładnie” – program wspomagania mowy Dzieci 3-letnich; 💧☀️🍎🍇⚽️💓„Grunt to zdrowie” – program dla Dzieci w wieku 5 i 6 latek; „Adaptacja Dziecka do Przedszkola” – program adaptacyjny Casperka; „Kraina Emocji w Casperku”; 🎺🎸🎷„Uzdolniony Casperek”; 🇵🇱 „Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”; 🔭⚗️„Casperki znają, wiedzą, potrafią” – program wspomagający rozwój kompetencji poznawczych i sprawności motorycznej Dzieci w przedszkolu. 👌✍️

Casperek jako jedyna placówka edukacyjna w Lubartowie przystąpiła do Programu Czyste Przedszkole, Czysty Żłobek. Wraz ze specjalistami akcji dbamy o czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach, gdzie przebywają Państwa Dzieci. 💙

Przedszkole „Casper” to miejsce, gdzie Dzieci rozwijają swoją kreatywność twórczą, zainteresowania oraz talenty. 🏆

Z wyrazami szacunku,
Kamila Skrzypczyńska – dyrektorka placówek Casper