mgr Alicja Grzesiak

Nauczyciel

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika rodziny z poradnictwem pedagogicznym oraz studia podyplomowe w zakresie edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Katolickim Uniwersytecie Jana Pawła II w Lublinie.

Praca z Dziećmi wymaga nie tylko cierpliwości, ale również kreatywności, dlatego konieczne jest ciągłe zdobywanie nowych umiejętności. Bardzo cieszy mnie, kiedy zaproponowane przeze mnie zabawy, czy pomysły prac plastycznych spotykają się z aprobatą najmłodszych. Zaangażowanie moich podopiecznych w pracę wymyślanych przeze mnie zadań przynosi mi wielką radość i motywuje do dalszego zaskakiwania maluchów nowymi pomysłami.

Jestem osobą pogodną i otwartą, która z uśmiechem idzie przez życie. Uśmiech towarzyszy mi każdego dnia w pracy z Dziećmi – uważam bowiem, że z „uśmiechem na twarzy człowiek podwaja swoje możliwości”.