Przedszkole na Medal

Kochani Rodzice, Drogie Nauczycielki

wygraliśmy 😉

… jeden z Casperków otrzymał miano Przedszkola Roku w województwie lubelskim. Plebiscyt organizował i prowadził Kurier Lubelski. Jestem szczęśliwa. Bardzo, baaaardzo dziękuję każdemu z Was. Przede wszystkim Rodzicom, bez Was nie byłoby tego sukcesu. Dziękuję każdej Nauczycielce, z którą mam przyjemność współpracować, tworząc miejsce przyjazne i kochane przez Dzieci.

Kamila Skrzypczyńska

Fragment artykułu z portalu www.KurierLubelski.pl

“Za nami kilka tygodni głosowania. Dziś prezentujemy zwycięzców i zwyciężczynie – najlepsze przedszkole, najbardziej cenioną nauczycielkę i najsympatyczniejszą grupę przedszkolną (…).

– Od zawsze chciałam prowadzić przedszkole – przyznaje Kamila Skrzypczyńska, właścicielka Przedszkola Casper. Pierwsze założyła 10 lat temu. Zaczynała od niewielkiego lokalu, potem zamieniła go na większy, powstały też kolejne przedszkola. Dzisiaj Casper to placówka integracyjna, przyjmuje dzieci autystyczne i z zespołem Downa. Jest tam m.in. sala do integracji sensorycznej, ciekawe pomoce dydaktyczne i edukacyjne, na zewnątrz – kolorowy plac zabaw. Jednak to nie wyposażenie jest najważniejsze. – Przede wszystkim mam wspaniałą kadrę pełnych pasji nauczycielek, które kochają pracę z dziećmi. Podobnie jak ja – zaznacza Kamila Skrzypczyńska. – Dbamy też, żeby dzieci miały jak najwięcej ciekawych zajęć. Prowadzimy m.in. angielski, rytmikę, taniec, dogoterapię, zajęcia z psychologiem czy logopedą – wylicza. To wszystko procentuje zaufaniem, jakim najwyraźniej placówkę darzą rodzice. Casper, wśród ponad 450 przedszkoli z województwa, biorących udział w plebiscycie, zdobył najwięcej głosów – 1960″.

Czytaj więcej – kliknij tutaj