mgr Ania Krupa

Dyrektor ds. Pedagogicznych

Z głową na karku, zawsze pilnuje spraw ważnych i pilnych. Lubi odkrywać nowe miejsca, jej pasją są podróże. Otwarta na nowe wyzwania i ciekawe doświadczenia nawiązała kontakt listowny z Przedszkolem Miejskim Nr 3 w Łęcznej oraz Przedszkolem w Kiełczowie. Propagatorka zdrowego stylu życia i odżywiania, autorka programu „Grunt to zdrowie”. Autorka programu patriotycznego pt.: “Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”. Od tego roku opiekuje się grupą 3-latków. Ostatnie kursy: Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r., Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r., Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r., Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.