Karta zgłoszenia Dziecka

Zgłoszenie może nastąpić w każdym miesiącu roku. Jeśli doceniasz procedury bezpieczeństwa, zajęcia które nas wyróżniają, czy fakty że Dzieci uczą się nowych rzeczy oraz są wyśmienicie przygotowane do szkoły podstawowej (cytaty z opinii Rodziców) prosimy skorzystaj z formularza umieszczonego poniżej.

Drodzy Rodzice otrzymaliśmy dotację na rozwój żłobka. Poniżej dokumenty. Prosimy wypełnić kartę zgłoszenia Dziecka i zapoznać się z regulaminem projektu. W razie pytań prosimy o kontakt na numer telefonu – 513 727 291.

Karta zgłoszenia Dziecka do grup żłobkowych (i inne dokumenty)

Karta zgłoszenia Dziecka do grup przedszkolnych

By skutecznie zapisać Dziecko prosimy o ściągnięcie karty zgłoszenia Dziecka, wypełnienie jej i wysłanie na adres mejlowy:  kamila@przedszkolecasper.eu. Możesz też ściągnąć plik z formularzem, wypełnić go ręcznie i przynieść do Casperka – kliknij tutaj by ściągnąć plik.