Czerwcowe Dni Casperka / atrakcje w Lubartowie

Atrakcje poza Lubartowem  1 czerwca – wyjazd grup 4, 5 i 6-latków do Firleja z okazji Dnia Dziecka. Impreza odbędzie się na rynku w otoczeniu placu zabaw, Dzieci będą korzystały z licznych atrakcji, będą dmuchawce, popcorn, malowanie twarzy, do zabawy będzie zachęcał zespół muzyczny. W imprezie wezmą udział także Dzieci z przedszkola w Firleju, Łęcznej i Woli Skromowskiej. Celem tego wydarzenia jest integracja Casperków ze wszystkich przedszkoli :). Dzień Dziecka to okazja, aby kultywować dziecięcą radość, spontaniczność i zabawę.

Atrakcje poza Lubartowem  2 czerwca – godz. 16:30 tuż po zamknięciu przedszkola Dzieci wraz z Rodzicami udadzą się do “Ośrodka Jeździeckiego- Marysieńka” w Spiczynie, gdzie odbędzie się festyn rodzinny. Dzieci będą korzystały z przygotowanych na miejscu atrakcji – trampoliny, placu zabaw, gier i zabaw ruchowych. Rodzice obejrzą krótką część artystyczna w wykonaniu swoich pociech (2,3,4,5 i 6-latków). Dzieci zaprezentują wierszyki oraz piosenki dla Mam i Tatusiów.

Atrakcje w Lubartowie  9/10 czerwca – odbędzie się “Noc w Przedszkolu”. W nocy z 9 na 10 czerwca chętne przedszkolaki za zgodą swoich Rodziców będą mogły odkryć “nocne życie przedszkola”. Pod opieką pań Nauczycielek Dzieci będą mogły korzystać z zabaw z latarkami w poszukiwaniu ukrytego w przedszkolu skarbu. Dzieci zjedzą w Przedszkolu kolację, umyją ząbki aby grzecznie położyć się do śpiworków i zasnąć. Rano czekać będą na swoje pociechy Rodzice. Wydarzenie to odbędzie się w Naszym Przedszkolu po raz drugi, ma na celu naukę samodzielności Dzieci, kształtowanie ich odporności psychicznej oraz pokonywanie trudności oraz dobrą zabawę w gronie swoich Kolegów i Koleżanek. 

Atrakcje poza Lubartowem  13 czerwca – wyjazd grup 2 i 3-latków do Leonowa. Najmłodsze Dzieci z Naszego Przedszkola będą uczestniczyły w wielkiej wyprawie. Pod opieką swoich Pań oraz chętnych Rodziców pojadą do “Mini Zoo” aby obejrzeć rożne zwierzątka. Ta wyprawa będzie dla Dzieci dużym przeżyciem i nowym doświadczeniem. 

Atrakcje w Lubartowie  20 czerwca – zakończenie Roku Przedszkolnego dla grup “Motylki’, “Muchomorki” i ” Biedronki”. Na sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Przedszkolnego 2016/2017. Dzieci z grup 4, 5 i 6-latków zaprezentują się w części artystycznej, którą przygotowywały pod bacznym okiem pań Nauczycielek od bardzo długiego czasu. Zakończenie Roku to czas podsumowań pracy dydaktycznej i wychowawczej, zaprezentowanie odniesionych przez Dzieci sukcesów. Będą chwile wzruszeń, łez i pożegnań.

Atrakcje w Lubartowie  21 czerwca – zakończenie Roku Przedszkolnego dla grup 2 i 3-latków. Najmłodsze Przedszkolaki w części artystycznej pożegnają odchodzący Rok Przedszkolny i powitają Wakacje. Panie Nauczycielki dokonają podsumowań osiągnięć Dzieci, wręcza pamiątkowe dyplomy. Pani Dyrektor życzyć będzie wszystkim udanych zabaw podczas wakacji, bezpiecznego odpoczynku oraz radosnego powrotu po wakacjach do Przedszkola.

Atrakcje w Lubartowie  26 czerwca – odbędą się Dni Adaptacyjne dla chętnych nowych Przedszkolaków, dla 2 i 3-latków. Serdecznie zapraszamy chętne Dzieci wraz z Rodzicami, którzy mają ochotę dołączyć do społeczności przedszkolnej Naszego “Casperka”. O dokładnej godzinie spotkania poinformujemy po 20 czerwca.