Współpraca z Rodzicami

Zachęcamy Rodziców do aktywnego udziału w życiu naszego Przedszkola. Poprzez uczestnictwo w organizowanych przez nas i przez Dzieci uroczystościach dajecie Państwo dowód tego, że pobyt Waszego Dziecka w przedszkolu jest dla was ważny. Nie ma nic milszego, jak widok dumnych Dzieci prezentujących swoje nowe umiejętności przed Rodzicami.

Cenimy sobie dobry kontakt między Rodzicami, nauczycielami oraz dyrekcją przedszkola. Jest to gwarancja prawidłowego rozwoju Dziecka. Zapraszamy na zebrania ogólne oraz indywidualne konsultacje z nauczycielami. W sprawach dla Państwa drażliwych zachęcamy do anonimowego kontaktu z nami poprzez specjalny box znajdujący się przy wejściu do przedszkola. Zaręczamy, że uwagi tam się znajdujące traktujemy bardzo dyskretnie.

Nasze przedszkole organizuje wiele wydarzeń oraz zajęć, do których zapraszamy Rodziców w roli gości:

– Warsztaty z Rodzicami,
– Dzień Teatru,
– Kiermasze świąteczne,
– spotkania tematyczne (np. tydzień muzyki, tydzień zdrowia, Święto Książki itp.),
– Przegląd Wierszy,
– Bajkoterapia (czytanie książek przez zaproszonych gości lub Rodziców),
– odwiedziny zwierząt domowych w „Casperku”
– sadzenie roślin wiosennych i wiele wiele innych.