Zdrowo i sportowo

Głównym celem programu jest aktywizacja ruchowa Dzieci w wieku przedszkolnym i starszych. Poprzez cotygodniowe scenariusze programu pokazujemy dzieciom, że aktywność fizyczna dostarcza przede wszystkim mnóstwo frajdy, ale ma też wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia.

Dzięki nowoczesnemu podejściu do sportu udowadniamy, że można ćwiczyć wszędzie i przy użyciu dowolnych pomocy (zamiast kupowanych kręgli możemy użyć butelki, a za hula hop wystarczy koło namalowane kredą na chodniku).

Akcja jest także skierowana do Rodziców – zapraszamy do oglądania filmików akcji, naszych relacji na Facebooku, a także zachęcamy do kontaktu z wychowawcą, który podpowie jakie ćwiczenia warto wykonywać z Dzieckiem.