KSIĘGA KUCHARSKA – „GOTUJ Z CASPERKIEM”

5/5 (13)

Im więcej głosów na 5 gwiazdek, tym więcej szans na wygranie konkursu. System gwiazdek znajduje się też na podstronie każdej grupy Casperków – poniżej przejścia. Rywalizacja dotyczy wszystkich przedszkoli Casper. Na dole każdej strony umieściliśmy system komentarzy. Zachęcamy do pisania opinii

O PROJEKCIE

Od tego roku przedszkolnego Casperki biorą udział w zajęciach kulinarnych, których koncepcja wpisuje się w autorski program „Grunt to Zdrowie” wymyślony przez Anię Krupę. W ostatnim tygodniu każdego miesiąca Dzieci z Lubartowa (Kotki, Jeżyki, Motylki, Muchomorki) stworzą przepis na podwieczorek, który przygotują. Zdjęcia potraw oraz same przepisy umieścimy na tej stronie. Rodzice Casperków będą mogli zagłosować na najlepszy przepis stworzony przez ich Pociechy. Przepisy ocenione najwyżej spośród wszystkich lokalizacji (Lubartów, Wola, Firlej, Łęczna) zostaną umieszczone w książce kucharskiej pt.: „Gotuj z Casperkiem”.

RELACJE Z GRUP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.