mgr Agnieszka Gziut

z-ca Dyrektorki

Pani Agnieszka to stanowcza i wymagająca pani pedagog, która swoją pracowitością i wielkim zaangażowaniem przekazuje cenną wiedzę Dzieciom. Efekty tego widać szczególnie na przedstawieniach przygotowanych pod jej okiem, gdzie wychowankowie występują niczym zawodowi aktorzy. Na uwagę zasługuje fakt, iż wykazuje się ogromną cierpliwością i odpowiedzialnością nie tylko w stosunku do Dzieci, ale również wobec dorosłych, dzięki czemu cieszy się sympatią wśród koleżanek z pracy.

Pani Agnieszka nieustannie się dokształca. Uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu metod pracy z Dziećmi, a wszystkie nabyte umiejętności oraz informacje starannie wykorzystuje podczas indywidualnych zajęć. Prywatnie jest spełnioną żoną i mamą dwóch wspaniałych córek, równie urodziwych jak ona sama. Kocha góry, dlatego co roku, podczas ferii, jeździ na nartach.

Szkolenia, kursy:

Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r.;
Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r.;
Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r.;
Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.;
Dziecko w przedszkolu a Cukrzyca;
Metody dydaktyczne, (Lubartów), 2019 r.