23.02 / Koncert “W Krainie Czardasza”

Oceń nas

Koncert poprowadzi niezwykła osoba, sopranistka Mariola Zagojska. Pani Mariola jest znaną i cenioną artystką ściśle związana z Filharmonią Lubelska. Pani Mariola, znana Dzieciom pod nazwa “Pani Muzyka” wprowadzi dzieci w świat tańca pochodzenia węgierskiego. Koncert będzie dla Dzieci ciekawym doświadczeniem muzycznym, stanie się też okazją do poznania nowych instrumentów muzycznych, które towarzyszą koncertom.

<script>
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
  })(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

  ga(‘create’, ‘UA-90568817-2’, ‘auto’);
  ga(‘send’, ‘pageview’);

</script>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.