24.02 / Zimowa Olimpiada Sportowa

Oceń nas

Integracja Przedszkoli :). Organizatorem jest Casper w Woli Skromowskiej. Do udziału zostały zaproszone grupy 4,5 i 6-latków z naszego przedszkola. Program olimpiady jest bardzo ciekawy, odbędą się bowiem potyczki szybkościowe oraz sprawdzające rzuty do celu. Olimpiada ma charakter drużynowy. Celem olimpiady jest rozwijanie kondycji fizycznej najmłodszych Dzieci, wspólna integracja środowisk przedszkolnych oraz przede wszystkim świetna zabawa. Nie obędzie się bez rywalizacji, ale zgodnie z zasadami “fair play”. Na zawodników czekają dyplomy, a dla drużyn zwycięskich upominki i puchar za zajęcie I-ego miejsca.

Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia!

<script>
  (function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){
  (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
  m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
  })(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);

  ga(‘create’, ‘UA-90568817-2’, ‘auto’);
  ga(‘send’, ‘pageview’);

</script>

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.