Logopedia

5/5 (2)

Nadrzędnym celem zajęć logopedycznych w „Casprze” jest stymulowanie rozwoju mowy, zapobieganie wad wymowy, a także nauczanie mowy w przypadku jej braku. W naszym gabinecie terapeutycznym na pierwszym piętrze budynku, odbywają się indywidualne zajęcia z Dziećmi, podczas których za pomocą m.in. logorytmiki (ćwiczeń łączących rytmikę i terapię logopedyczną) logopeda oddziałuje na sferę słuchową, słuchowo-ruchową oraz ruchową. Raz w miesiącu w naszym przedszkolu odbywają się zajęcia grupowe z logopedą, a podczas codziennych zajęć wykonujemy proste ćwiczenia logopedyczne (np. z użyciem piórek lub słomek).

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‘create’, ‘UA-90568817-2’, ‘auto’);ga(‘send’, ‘pageview’);</script>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.