Zajęcia rytmiczne

5/5 (3)

Zalet płynących z zajęć rytmicznych w przedszkolu jest mnóstwo. Jednym z najważniejszych jest fakt, iż rytmika wpływa pozytywnie na rozwój ciała modzelowatego odpowiedzialnego za przekaz informacji między lewą i prawą półkulą mózgu. Regularne zajęcia rytmiczne pozwalają Dziecku wypracować wrażliwość na dźwięk, rozwijają inteligencję Dziecka i kształtują poczucie rytmu. Nasze zajęcia prowadzone są tak, aby Dzieci interpretowały muzykę na swój sposób, a taniec i śpiew sprawiały jak najwięcej przyjemności. W przedszkolu „Casper” nie unikamy zabaw z instrumentami, dlatego od czasu do czasu z naszych okien wybrzmiewa piękny koncert instrumentalny.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‘create’, ‘UA-90568817-2’, ‘auto’);ga(‘send’, ‘pageview’);</script>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.