Rekrutacja trwa, zapraszamy ;)

Parasolki Bezpieczeństwa

W trosce o Dzieci, Rodziców i Kadrę, ale także o Dziadków naszych Wychowanków wprowadziliśmy szereg procedur mających zmaksymalizować bezpieczeństwo. Nazwaliśmy je “Parasolkami Bezpieczeństwa”. By przeczytać więcej kliknij tutaj.

Finansowanie z dotacji

Karta zgłoszenia Dziecka do grup żłobkowych (i inne dokumenty)

Drodzy Rodzice otrzymaliśmy dotację na rozwój żłobka. Prosimy wypełnić kartę zgłoszenia Dziecka i zapoznać się z regulaminem projektu. W razie pytań prosimy o kontakt na numer telefonu – 513 727 291.

Karta zgłoszenia Dziecka do grup przedszkolnych

Dysponujecie Państwo różnym oprogramowaniem, dlatego zamieszczamy tę samą kartę w różnych rodzajach pliku. By skutecznie zapisać Dziecko prosimy o ściągnięcie karty zgłoszenia Dziecka, wypełnienie jej i wysłanie na adres mejlowy:  kamila@przedszkolecasper.eu. W tytule prosimy o podanie Imienia i Nazwiska Dziecka. W razie pytań prosimy o kontakt na numer telefonu – 513 727 291.

W zdrowym ciele zdrowy duszek 🙂

Cykl spotkań i atrakcji związanych z edukacją prozdrowotną. Dzieci dzięki zajęciom z Dentystą, Fizjoterapeutami, Dietetyczką, Pielęgniarką i Lekarzem Rodzinnym dowiadują się, co powinny jeść aby mieć dużo siły i energii, jak się ubierać aby nie zachorować. Poznają piramidę zdrowia oraz tworzą w grupach własne piramidy żywieniowe. Pan Stomatolog opowiada Dzieciom o konieczności dbania o zęby oraz dbania o higienę jamy ustnej jak również przestrzegania zdrowej diety. Przedszkolaki odwiedzają Lekarze i Pielęgniarki, którzy rozmawiają z Dziećmi na temat zapobiegania infekcjom.

Autorskie programy w cenie czesnego

„Adaptacja Dziecka do Przedszkola”; „Kraina Emocji w Casperku”; „Uzdolniony Casperek”, „Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”; „Casperki znają, wiedza, potrafią”; „Ekologia z Casperkiem”; „Poznaj Świat z Casperkiem”; „Casperki mówią ładnie”; „Grunt to zdrowie”. Zobacz jak pięknie Casperki uczą się nauki zdrowego żywienia – kliknij 🙂

Super zajęcia dodatkowe

Zajęcia z piłkami, felinoterapia, dogoterapia, terapia ręki, gimnastyka korekcyjna, język angielski, zajęcia ruchowe, zajęcia fizjoterapii, zajęcia logopedii, arteterapia, psycholog i zajęcia kulinarne 🙂

Zaufało nam najwięcej Rodziców w Regionie

Blisko 400 Rodziców chwali nasze autorskie programy edukacyjne i procedury bezpieczeństwa. Zapytaj, skąd tak pochlebne opinie 513 727 291

Drodzy Rodzice

Duże zainteresowanie zapisaniem Dziecka do Żłobka i Przedszkola Casper, powoduje że linia jest często zajęta. W takim wypadku prosimy o wypełnienie b. krótkiego formularza umieszczonego obok. Dyrektorka oddzwoni do Państwa najszybciej, jak to będzie możliwe. Państwa numer telefonu będzie użyty tylko podczas rekrutacji, a później trwale usunięty z bazy danych.

EWALUACJA rekrutacja przedszkole w Lubartowie Casper