Agnieszka Jałocha

Pomoc Nauczyciela

Opiekuję się grupa żłobkową. Jestem mamą wesołej 4 latki. Lubię zwiedzać, odkrywać piękne miejsca w Polsce, szczególnie te o walorach przyrodniczych.
Jestem osobą ciepłą, życzliwą i kreatywną. Pracuję z Dziećmi od 15 lat i nadal sprawia mi to przyjemność. Pracowałam w szkole, w świetlicy ale to praca z przedszkolakami daje mi najwięcej satysfakcji. Najbardziej motywuje mnie ich dziecięca radość, szczerość i zachwyt światem.

Lubię poszukiwać nowych metod, pomysłów na uatrakcyjnienie zajęć tak by sprawiały radość Dzieciom ale i mnie. W pracy skupiam się na wszechstronnym rozwoju Dzieci, poszerzając ich predyspozycje i zdolności. Największym sukcesem jest dla mnie obserwowanie zmian i postępów, jakie Dzieci czynią każdego dnia. Największą nagrodą jest uśmiech Dziecka i jego poczucie, że jest w pełni akceptowane.