Dobre przedszkole w Lubartowie :) Rozwój

 

Dobre przedszkole w Lubartowie, dobry żłobek w Lubartowie

tak mówią o nas Rodzice, za co bardzo dziękujemy :). Referencje można przytaczać na naszym profilu Facebook, ale w tym miejscu chcielibyśmy opowiedzieć o rozwoju Casperka więc

tak na wstępie 🙂

Z przyjemnością informujemy, że w naszym Casperku miała miejsce ewaluacja. Panie Wizytatorki z Kuratorium Oświaty między 9. a 18. stycznia tego roku sprawdzały dosłownie wszystko :). Zdaniem Kuratorium bardzo pozytywnie wyróżniamy się tle innych przedszkoli w województwie. W dwunastu obszarach, które były analizowane, 4 przykładowe zakresy poniżej, otrzymaliśmy ocenę wysoką (czyli najwyższą z możliwych :)). 1) Przedszkole realizuje koncepcję pracy ukierunkowaną na rozwój Dzieci, 2) Procesy wspomagania rozwoju i edukacji Dzieci są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się, 3) Dzieci nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej, 4) Dzieci są aktywne.

Przedszkole prywatne mieści się przy ul. Cichej 6 w Lubartowie. Funkcjonujemy w budynku należącym do Spółdzielni Mieszkaniowej, z którą ściśle współpracujemy. W tym roku obchodzimy 8 urodziny. Przez te kilka lat bardzo się rozwinęliśmy. Mamy nową, dobudowaną i przestronną salę, która została przystosowana na potrzeby małych Dzieci – w niej rządzi grupa żłobkowa. Budynek przedszkola 2 lata temu został odnowiony, położono świeżą elewację, wzmocniono podjazd dla wózków dziecięcych, a plac zabaw został wyłożony specjalną matą.

Obok przedszkola zlokalizowany jest drugi nowoczesny plac zabaw, przystosowany i bezpieczny dla naszych Dzieci. Jest to spokojna okolica, pełna zielonych zaułków oraz odnowionych alejek spacerowych. Z tych atrakcji korzystają nasze Przedszkolaki podczas wyjść na spacery.

 

Kadra, a dobre przedszkole w Lubartowie

Casperek to nie tylko nowy budynek, ale przede wszystkim wykwalifikowana kadra, która stale podnosi swoje kompetencje. Nauczyciele posiadają kwalifikacje do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem elementów metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, ponadto ukończyli „kurs Arteterapii”. W swojej pracy wykorzystują wiedzę zdobytą podczas szkolenia dotyczącego „Metody projektów” i „Zabaw ogólnorozwojowych z Dziećmi
w wieku 0-3 lat”.

 

Zajęcia, a dobre przedszkole w Lubartowie

Organizujemy szereg zajęć dodatkowych, które mają na celu rozwijanie uzdolnień Dzieci, ich pasji, szukanie talentów jednocześnie gwarantujących bezpieczeństwo, m.in.: zajęcia z piłką, tańce, zajęcia krawieckie, karate.
Przedszkole jest otwarte na potrzeby Dzieci i Rodziców, dosłownie. Każdego dnia, od wczesnych godzin porannych – 6.30, witamy Casperków i jesteśmy do dyspozycji, aż do godziny 17.30.

 

Projekty, a dobre przedszkole w Lubartowie

Casper jest inicjatorem organizowanego od kilku lat „Przeglądu Wiersza z Casprem”– cyklicznej imprezy, na którą zapraszane są Przedszkolaki z innych placówek. Od 2 lat organizujemy również „Przegląd Przedszkolnych Zespołów Tanecznych z Casprem”. Rodzice są dla nas partnerami, włączają się w organizację festynów, wycieczek, spotkań z ciekawymi ludźmi. Z ich inicjatywy zorganizowaliśmy „Noc w przedszkolu”.

Casper to bezpieczna, domowa atmosfera, budująca przyjaźnie, trwałe wspomnienia, a nade wszystko gwarantująca rozwój Dzieci.

Zapraszamy na strony www lokalizacji Łęczna: http://leczna.przedszkolecasper.eu/

Firlej: http://firlej.przedszkolecasper.eu/

Wola-Skromowska: http://wola-skromowska.przedszkolecasper.eu/ 

 

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i[‘GoogleAnalyticsObject’]=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,’script’,’https://www.google-analytics.com/analytics.js’,’ga’);ga(‘create’, ‘UA-90568817-2’, ‘auto’);ga(‘send’, ‘pageview’);</script>