mgr Katarzyna Szczęch

Oceń nas

Nauczyciel

Osoba z niezwykle bogatym bagażem doświadczeń zawodowych. Miła i życzliwa, każdej Istotce wychodzi naprzeciw. Umie słuchać i obdarzać dobą radą. Zaszczepia w Dzieciach odwagę do pokonywania własnych słabości i chęć uczenia się. Umiejętności z kursu bajkoterapii wykorzystuje do tworzenia relaksacyjnych opowieści dla Najmłodszych. Wraz Magdą Białoszewską napisała program emocjonalno-społeczny “Kraina Emocji w Casperku” oraz drugi stymulujący rozwój zdolnego Dziecka w wieku przedszkolnym “Uzdolniony Casperek”. Ostatnie kursy: Praca z Dzieckiem autystycznym w szkole i przedszkolu (Lublin), 2017 r., Zabawy muzyczno-ruchowe i rytmika Carla Orffa (Lublin), 2017 r., Metoda porannego kręgu – stymulacja polisensoryczna według pór roku (Lublin), 2017 r., Arteterapia w grupie Dzieci (Lublin), 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.