Rekrutacja 2019/20

Rekrutacja do Casperka, lubartów, przedszkole i żłobek, dzieci

Prezent dla obecnych Rodziców

Nagradzamy Rodziców obecnych Casperków. Poleć nasze Przedszkole a otrzymasz prezent 😉 Śpiesz się ze zgłoszeniem Dziecka, by zdążyć przed innymi Rodzicami. Zadzwoń i zapytaj, co przygotowaliśmy 513 727 291. Ilość miejsc ograniczona!

W zdrowym ciele zdrowy duszek 🙂

Cykl spotkań i atrakcji związanych z edukacją prozdrowotną. Dzieci dzięki zajęciom z Dentystą, Fizjoterapeutami, Dietetyczką, Pielęgniarką i Lekarzem Rodzinnym dowiadują się, co powinny jeść aby mieć dużo siły i energii, jak się ubierać aby nie zachorować. Poznają piramidę zdrowia oraz tworzą w grupach własne piramidy żywieniowe. Pan Stomatolog opowiada Dzieciom o konieczności dbania o zęby oraz dbania o higienę jamy ustnej jak również przestrzegania zdrowej diety. Przedszkolaki odwiedzają Lekarze i Pielęgniarki, którzy rozmawiają z Dziećmi na temat zapobiegania infekcjom.

Autorskie programy w cenie czesnego

„Adaptacja Dziecka do Przedszkola”; „Kraina Emocji w Casperku”; „Uzdolniony Casperek”, „Jestem Polakiem, jestem Przedszkolakiem”; „Casperki znają, wiedza, potrafią”; „Ekologia z Casperkiem”; „Poznaj Świat z Casperkiem”; „Casperki mówią ładnie”; „Grunt to zdrowie”. Zobacz jak pięknie Casperki uczą się nauki zdrowego żywienia – kliknij 🙂

Super zajęcia dodatkowe

Zajęcia z piłkami, felinoterapia, dogoterapia, terapia ręki, gimnastyka korekcyjna, język angielski, zajęcia ruchowe, zajęcia fizjoterapii, zajęcia logopedii, arteterapia, psycholog i zajęcia kulinarne 🙂

Zaufało nam najwięcej Rodziców w Regionie

Blisko 400 Rodziców chwali nasze autorskie programy edukacyjne i procedury bezpieczeństwa. Zapytaj, skąd tak pochlebne opinie 513 727 291

Drodzy Rodzice

Duże zainteresowanie zapisaniem Dziecka do Żłobka i Przedszkola Casper, powoduje że linia jest często zajęta. W takim wypadku prosimy o wypełnienie b. krótkiego formularza umieszczonego obok. Dyrektorka oddzwoni do Państwa najszybciej, jak to będzie możliwe. Państwa numer telefonu będzie użyty tylko podczas rekrutacji, a później trwale usunięty z bazy danych.

EWALUACJA rekrutacja przedszkole w Lubartowie Casper

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.